Hodnocení: 5 %

Space Jam: Nový začátek

USA / 2021 / 115 min / 5%

Šampión NBA LeBron James je se svým synem vcucnut do digitálního prostoru, kde jsou zmanipulováni zlým Al G. Rythmem, aby proti sobě bojovali v basketbalovém zápasu. Nehraje se o nic menšího, než o LeBronova syna.

Šlichta, kterou uvařili pejsek s kočičkou, je vedle nového Space Jam naprostou lahůdkou, na pohled oku lahodící. Warner Bros. mají práva na Batmana, Matrix, Úžasňákovy, Hru o trůny, Harryho Pottera, Supermana… Tak flák to tam, co z toho, že je to pětivteřinový naprosto zbytečný a nevtipný a pro děj nepodstatný prvek. Máme na to, tak to tam dáme! Pan basketbalista v hlavní roli by měl zůstat u driblování a neplést se hercům do řemesla a jeho filmový synek nemlich to samé, ten je ještě otravnější a nesympatičtější. Zápletka hraničí s idiocií snoubící se s nevkusem a trapností.

Říkal jsem si, že by se film mohl trochu líbit klukům a holkám, co hrají košíkovou, ale to by se tam ten basket musel aspoň hrát. Místo toho sledujeme zmatenou, přeplácanou a s prominutím přiblblou počítačovou digitální hru. Katastrofa! (KINO)