Hodnocení: 75 %

Snoopy uvádí: Šťastný nový rok, Lucko

Kanada / 2021 / 38 min / 75%

Nejnovější Snoopy je hlavně o Lucy (tedy Lucce), která pořádá silvestrovský večírek a taky o Charliem Brownovi, který se snaží dodržet jedno ze svých předsevzetí dřív, než hodiny odbijí půlnoc.

Jedním z těch předsevzetí je podívat se na umění. Proto se Charlie Brown dívá na Občana Kanea. Bohužel se mu to nezdaří, jelikož do domu zavítá celá Snoopyho rodina. Charlie vyhledá psychiatrickou pomoc za 5 centů venku uprostřed zimy na ulici. No není to bomba?! Tuto poradnu vede Lucy, která mu poradí, aby si dával reálná předsevzetí. Sama Lucy je pak nešťastná, protože její babička nepřijede na Vánoce. A tak se rozhodne alespoň uspořádat úžasnou elegantní silvestrovskou zábavu. Pozve všechny své přátele. Lucy si ale z bratra Linuse a Charlie Browna udělá takové otrůčky, kteří jí celou oslavu musí nachystat. Je to docela smutná podívaná, protože Lucy má celý večer nalinkovaný a běda, jak není po jejím, takže se nikdo nebaví. Dokonce svého bratra vydírá a manipuluje s ním.

Nový Snoopy je krásně malovaný (Hilda se snaží o podobný look). Je to intelektuálně inteligentní, decentně poklidná, staromilská podívaná. Mezi současnými animáky působí jako z jiného světa. Bez moderních zběsilých cool šíleností a odkazů. Prostě super! Ne sice pro každého, ale pro někoho může být Snoopy opravdová oáza osvěžení. Pokud se ale chcete pobavit, nejnovější Snoopy vaši potřebu neuspokojí. Musíte najít vhodný čas. Má jen 35 minut. (VOD)