Hodnocení: 1 %

Příšerky pod hladinou

Španělsko, USA, Belgie / 2017 / 92 min / 1%

Jak název napovídá, animovaná komedie Příšerky pod hladinou je o vodních příšerkách. Naši Zemi totiž pokryl nekonečný oceán, lidstvo se odstěhovalo na jinou planetu a my sledujeme dobrodružství chobotničky Deepa a jeho kamarádů krevety, ďasa a murény, jak společně zachraňují své kamarády z podmořské pasti, kde uvízli.

Chcete děti, které chodí do školky postrašit (např.: rybí zombie)? Pusťte jim Příšerky pod hladinou. Chcete děti školou povinné unudit k smrti (nulový humor)? Pusťte jim Příšerky pod hladinou. Chcete dospívající děti otrávit logickými nesmysly (např.: ryby se zachrání před velkou vlnou tím, že lapají po dechu pozemský vzduch)? Pusťte jim Příšerky pod hladinou. Chcete dospělé dokonale uspat (celé je to nesmysl)? Pusťte jim Příšerky pod hladinou.

Už samotný název vás dostatečně musí varovat, že se tvůrci mezi sebou vsadili, kdo přijde s nejodpudivějším mořským živočichem (máme tu hrůzu pouštějícího dědu, nebezpečné kraby, rybí zombie, vampýrovku hlubinnou…) Vskutku žádná z postav zde není sympatická. Nesympatický je i tento film, který si hraje na Hledá se Nemo.