Hodnocení: 15 %

Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda

USA / 2015 / 92 min / 15%

Film začíná velkou šílenou párty, kterou pořádají Chipmunkové bez svolení Davea (jejich opatrovníka). Nenásleduje žádný trest. Naopak! Na druhý den se vyráží na minigolf. Pak se jde do nahrávacího studia. Pak je tu velkolepá večeře v nóbl restauraci, večer se díváme v televizi na superstar, letí se do Miami, Chipmunkové zabloudí do první třídy, kde je plno dobrůtek. Následují další nóbl restaurace, hotely, vystoupení, tanec, zábava. Vlastně je to taková nekonečná pařba.

Film končí záběrem na totálně zdevastovaný Davevův dům. Co se dělo pak, už se nedozvíme, ale soudě podle předchozího děje, bych odhadoval, že se Chipmunkové smutně na svého páníčka podívali, Dave zavolal úklidovou četu a opraváře a Chipmunky poslal za odměnu na koncert Rihanny. Prostě skvělá výchovná metoda! Souhlasíte? Pak je Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda pro vás jedinečnou podívanou! Nesouhlasíte? Tak to se styďte, protože ta roztomilá zvířátka nic z toho neudělala schválně! (Víte, co je sarkasmus, že?)

Chipmunkové jsou fakt mizernou sérií. Divím se, že se dobrala už čtvrtého či kolikátého pokračování. (Teď jsem se díval na IMDb a viděl ty stovky lidí, kteří se na filmu podíleli. Takže už to chápu.)